Örömzene természetesen

Újdonságként interaktív kiállítással várjuk a látogatókat, melyen csontból, fából és egyéb természetes anyagokból készült hangszereket, hang-adó eszközöket tekinthetnek meg az érdeklődők.

Egész napos program: Múzeumunkban eddig egyedülálló módon tapasztalhatják meg az érdeklődők a természet harmóniáját. Az elsötétített Élménysátorban elhelyezett puha párnákon megpihenhetnek, a teljes ellazulás érdekében illataromákat szagolhatnak, miközben kellemes erdei hangokat hallgatnak.

Előzetes regisztráció nem szükséges!

10:00 Az „Örömzene természetesen"- interaktív időszaki kiállításunk megnyitója alkalmából, a Vadászati Múzeum egyedülálló módon közös jógára invitálja a feltöltődni vágyó érdeklődőket a múzeum díszudvarában található lombos fák árnyékában.

Jegyár: 500 Ft/fő

14:00 Az érdeklődők betekintést nyerhetnek, milyen szakmai szempontok alapján lett kialakítva madárbarát kertünk. Az előadás során olyan kertészeti tippeket nyerhetnek, melyeket akár a saját kertjükben is hasznosíthatnak.

Jegyár: 500 Ft/fő

Előzetes bejelentkezés szükséges a vadaszati.muzeumpedagogia@gmail.com  e-mail címen vagy 06-37/541-900 telefonszámon!