Kopogtat a Mikulás

Izgalmas családi program játékokkal, mesékkel és ajándékkészítéssel, és a délután folyamán a Mikulás is megérkezik körünkbe.

Párhuzamosan zajló programok:
• a kiállítás felfedezése közben rejtvényfejtés – a helyes megfejtéseket leadók között 16:30-kor a Mikulás ajándékokat sorsol ki a díszteremben,
• kézműves ajándékkészítés,
• téli állatmesék (helyszíne: A Kárpát-medence élőhelyei és vadfajai című kiállítás).

15:30
A Mikulás közös köszöntése a hatvani Kodály Zoltán Általános Iskolás tanulóinak közreműködésével

A Mikulás fogadja a családokat, gyermekeket a Vadászati Múzeum dísztermében.

16:30
A délutáni rejtvényfejtés nyerteseinek kisorsolása

16:45
Elbúcsúzunk a Mikulástól a hatvani Kodály Zoltán Általános Iskolás tanulóinak közreműködésével

A program a családok számára ingyenes, de helyszíni regisztrációhoz kötött.

Ezen a napon a családok ingyen látogathatják a múzeum állandó kiállításait. (A kedvezmény a 26 év alatti személyek, továbbá a 18 év alatti személyeket kísérő, legfeljebb két közeli hozzátartozót érinti.)