Vadászvizsgára felkészítő tanfolyam

Vadászvizsgára felkészítő tanfolyam indul a Vadászati Múzeumban a Hubertus Vadásziskola szervezésében!

Hubertus Vadásziskola
A HUBERTUS Kft. egy 1989-ben alapított vállalkozás.
Főbb aktivitási területei:
Vadászjelöltek és mezőőrök képzése (HUBERTUS Vadásziskola)
Vadgazdálkodási, vadászati szakkönyvek kiadása, forgalmazása
Vadászatszervezés
Állategészségügyi szolgáltatás

A vadászok oktatása, képzése területén több évtizedes tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezünk. Előadóink a vadászjelöltek képzésétől a vadászati szakmérnökök képzéséig (az alapfokútól az egyetemi szintű oktatásig) jelentős tapasztalatokkal rendelkeznek.

A Vadászvizsgára felkészítő tanfolyam helyszínei:
1. Hubertus Kft Tanterme, Gödöllő, Dózsa György út 28.
2. Hatvan,Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum
A Tantermek remek helyet kínálnak a hallgatóságnak az eredményes fölkészüléshez, hiszen ott a szemléltető anyagok segítik az elméleti anyag megértését. Nem csak az elméleti felkészítést, hanem a gyakorlati képzést is nagyon fontosnak tartjuk, ezért a hallgatóink a tanfolyam időszaka alatt lőkiképzésben részesülnek, valamint vadgazdálkodási, vadászati gyakorlaton (gyakorlati nap) vesznek részt. Az előadóink közül többen nem csak az oktatásban, hanem a vadászjelöltek vizsgáztatásban is részt vesznek a képzés minden szintjén, ezért a visszacsatolás közvetlen. Pontosan tudják, hogy milyen tudásszint szükséges az eredményes vizsgához. Ennek hallatlan előnye van a hallgatóink számára: csak azzal foglakozunk, ami lényeges, de azzal alaposan! Célunk, hogy a képzés ideje alatt a hallgatóink magabiztos tudásra tegyenek szert, hogy eljuttassuk őket a sikeres vizsgáig. Fontos, hogy megismerjék: a vadászfegyver veszélyes eszköz, hogy vadászat gyakorlata csak hosszú évek tapasztalata után lesz a sajátjuk igazán. Mégis a képzés ideje alatt el kell sajátítaniuk azokat az alapvető elméleti, fegyverkezelési, vadászati gyakorlati és viselkedési (etikai) szabályokat, amelyekkel egy vadászati közösség elfogadott, később megbecsült tagjai lehetnek.
Üdvözlettel: Hubertus Kft

Elérhetőségeink: